IZRAEL – OLCSÓN! 2017
Izrael

Részvételi díj: 199.800,- Ft/fő -10.000,- Ft. 3 hónappal előbb! Az útlevélnek a visszautazás dátumától számitott 6 hónapig érvényesnek kell lennie! Az ár tartalmazza: • repülőjegyet a Wizzair járataita • szállást kétágyas szobában 3 csillagos, Betlehemben 4 csillagos hotelekben • büféreggeli és menüvacsora • transzfereket • belépőjegyeket • helyi légkondicionált autóbuszt • helyi magyar nyelvű idegenvezetést Az ár nem tartalmazza: • reptéri illeték 58.000,- Ft./fő • helyszínen fizetendő ajánlott 40 Euro/fő borravalót • Betegség-Baleset-Poggyászbiztosítást 590,- Ft./nap 70 év alatt Egyágyas felár: 60.000,- Ft, Feladható csomag 35.000,- Ft./ 32 kg csomag

• 2017. október 27. - 2017. november 1.

1. nap: Budapest – Tel Aviv Utazás Budapestről Tel Aviv-ba, érkezés utaán megtekintjük Yafo-t, majd a tel aviv-i Carmel piacon nézelődhetünk, utazás Tiberiasba, a szállodába, vacsora.

2. nap: Genezáreti-tó – Tabgha – Capernaum Reggeli, majd utazás a Genezáreti tó partján fekvő szent helyekhez: Yardenitben megtekintjük a Jordán folyó hagyományos keresztelő helyét, majd Tiberiason keresztül Mária Magdolna születési helyének érintésével a Boldog mondások hegyére, majd Tabghára, a kenyér és halszaporítás csodájának színhelyére utazunk. Utunkat Capernaumban folytatjuk, ellátogatunk a régi zsinagógához és Péter házához. Názáretben az Angyali Üdvözlet templomába látogatunk, majd utazás Betlehembe, a szálloda elfoglalása, vacsora.

3. nap: Jeruzsálem - Betlehem Reggeli után látogatás Jeruzsálem óvárosában. Az Oroszlános kapu, Via Dolorosa, Siratófal, Cion hegy, Dávid király sírja, Utolsó Vacsora terme, Elszenderülés temploma, a Szent Sír Templom megtekintése. Délután látogatás Betlehemben, a Születés templomának megtekintése. Szállás, vacsora Betlehemben.

4. nap: Jeruzsálem Reggeli, majd egésznapos városnézés Jeruzsálemben: Olajfák hegye, a csodálatos jeruzsálemi panoráma megtekintése az Óvárossal. Szent helyek ismertetése. Pillantás a Virágvasárnap útjára és a Dominus Flevit kápolnára. Továbbhaladunk a Getszemáni kerthez és megtekintjük a Nemzetek Templomát, az Elárulás barlangját és Szûz Mária sírját. Majd a holocaust emlékhely a Yad Vashem megtekintése és buszos városnézés Jeruzsálem új városrészében, a Knesset és a Menora megtekintése kívülről. Szállás, vacsora Betlehemben.

5. nap: Holt tenger A reggelit követően utazás a világ legmélyebben fekvő pontjához, a Holt-tengerhez, elhaladunk Qumran-nál, a Holt-tengeri tekercsek lelőhelyénél, majd fürdés a Holt-tengerben. Massada erőditmény 30 Euro / fő a helyszinen. Visszatérés Betlehembe, vacsora.

6. nap: Tel Aviv – Budapest Reggeli, majd transzfer a repülőtérre, érkezés Budapestre.

IZRAEL – OLCSÓN! 2017