Izrael Mindenkinek
Izrael

Részvételi díj: 185.000,- Ft/fő Egyágyas felár: 50.000,- Ft Az útlevélnek a visszautazás dátumától számitott 6 hónapig érvényesnek kell lennie! Az ár tartalmazza: • repülőjegyet Wizzair járatokra • szállást kétágyas szobában 3 csillagos hotelekben • büféreggeli és menüvacsora • transzfereket • belépőjegyeket • helyi légkondicionált autóbuszt • magyar nyelvű idegenvezetést Az ár nem tartalmazza: • helyszínen fizetendő ajánlott 30 Euro/fő borravalót • repülőtéri illeték : 49.000,- Ft./fő • Betegség-Baleset-Poggyászbiztosítást 590,- Ft./nap 70 év alatt • Feladható csomag 28.000,- Ft./csomag 23 kg 2 főnek is elég

• 2017. március 11. - 2017. március 15.
  • 2017. november 1. - 2017. november 5.

1. nap: Budapest – Tel Aviv Utazás Budapestről Tel Aviv-ba, majd utazás Yafo-ba, városnézés, majd a tel aviv-i Carmel piac megtekintése, utazás Tiberiasba, a szállodába, vacsora.

2. nap: Genezáreti-tó – Tabgha – Capernaum Reggeli, majd utazás a Genezáreti tó partján fekvő szent helyekhez: Yardenitben megtekintjük a Jordán folyó hagyományos keresztelő helyét, majd Tiberiason keresztül Mária Magdolna születési helyének érintésével a Boldog mondások hegyére, majd Tabghára, a kenyér és halszaporítás csodájának színhelyére utazunk. Utunkat Capernaumban folytatjuk, ellátogatunk a régi zsinagógához és Péter házához. Názáret megtekintése, majd utazás Betlehembe, a szálloda elfoglalása.

3. nap: Jeruzsálem - Betlehem Reggeli után látogatás Jeruzsálem óvárosában. Az Oroszlános kapu, Via Dolorosa, Siratófal, Cion hegy, Dávid király sírja, Utolsó Vacsora terme, Elszenderülés temploma, a Szent Sír Templom megtekintése. Nézelődés a jeruzsálemi piac forgatagában. Délután látogatás Betlehemben, a Születés templomának megtekintése. Szállás, vacsora Betlehembe.

4. nap: Holt tenger - Massada Reggeli után utazás a világ legmélyebben fekvő pontjához, a Holt-tengerhez, elhaladunk Qumrannál, a Holt-tengeri tekercsek lelőhelyénél, majd fürdés a Holt-tengerben. Drótkötélpályán jutunk fel a Massada-i erődhöz (30,- Euro a helyszinen). Visszatérés Betlehembe, vacsora.

5. nap: Tel Aviv – Budapest Reggeli, majd transzfer a repülőtérre, érkezés Budapestre.

Izrael Mindenkinek